Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su GONEPLAN slapukų politika.Privatumo politika padės aiškiau suprasti. SUPRATAU!

Masters of Calm Ruduo

Vieta ir laikas

20
Lapkritis
2017

Auksinė Giria
Liudgardos k., Molėtai
Pabaiga: 2017-11-26 18:00

  09:00
Nuo 47.00 €

Ar jaučiate, kaip atkulniuoja ruduo?  Ilgėja naktis, tamsėja diena, žemę ir dangų persmelkia drėgmė. Stebime, kaip po truputį išskrenda lapai, išsikomandiruoja paukščiai,  žolę užuolaidomis paslepia rūkas. Visa gamta tarsi susitraukia, panyra į save. Medžiai užmiega. Miškas nutyla. Ežeras nusidažo pilkai. Pasaulis užleidžia vietą kitokiam, ypatingam ir svarbiam  - susikaupimo, susitelkimo, persikrovimo, laikui. Ar Jums pasitaiko, kad būtent rudenį dažnėja niūrios nuotaikos, retėja pasivaikšiočjimai gryname ore, o rytais keltis neįsivaizduojamai sunku..?:) 

Kartu su gamta nuščiūvame ir keliaujame gilyn į save, imame slėptis, grimzti į žiemos miegą... Ar pastebite, kaip kūnas ieško šilumos, o vidus šaukiasi prasmės ir džiaugsmo? Širdis veržiasi gražių, darnių, nuoširdžių santykių link. Žinote, dėl visų šių priežasčių mums ir patinka ruduo! Tai - idealus laikas kelionei po savo širdies kambarius, metas - prasmingiems santykiams, jų kūrimui, auginimui, mokymuisi bendrauti ir MYLĖTI. 

Mes norime mokytis kartu! Todėl kuriame Masters of calm Rudenį, savaitę truksiančią pasaką, kelionę, meditaciją, dainą.:) 
Šis renginys, skirtas tik SANTYKIAMS. Lapkričio mėnuo - gali būti niūrus ir šaltas, bet - tik ne Masterių glėby! Laukia šilta, jauki savaitė Auksinėje girioje. Tie, kurie lankėtės pas mus vasarą, tikrai dar jaučiate pušų kvapą ir ritmą, samanų skleidžiamą žalią ramybę, tikime, kad dar prisimenate girios magiją ir "kito pasaulio" nuotaiką, dainuojate laužo dainas, išsaugojote kiekvieną dovanotą šypseną :). Kviečiame tęsti vasarą pradėtą kelionę, auginti darnaus ir nuotykingo gyvenimo daigus, toliau pažinti ir mylėti save, ir (kaip gerai!) vėl susitikti bičiulius arba susipažinti su naujais :) Mūsų savanorių komanda jau ruošiasi lapkričiui, mes kaip visad pasirengę kiekvieną globoti, rūpintis, pastebėti :) Mums, kaip ir Jums, svarbi laisvė būti savimi, saugi, švari aplinka, kurią paruošime, papuošime ir sušildysime, idant kiekvienas atvykęs jaustųsi laukiamas, galėtų pailsėti, pasikrauti, atsipalaiduoti ir įsikvėpti svajonių ateičiai ir santykiams. 

Festivalis truks savaitę, nuo pirmadienio iki sekmadienio. Atvykti/išvykti galite bet kada, įsigykite tiek bilietų, kiek širdis geidžia (esant reikalui, galima juos prasitęsti). 


// PROGRAMA //

Santykis su:
savimi, 
antrąja puse, 
artimaisiais,
vaikais,
kolegomis,
draugais,
kūnu, 
dievu.

Detali programa - netrukus!

// TAIP PAT PROGRAMOJE //
Jaukūs vakarai su maudynėmis gonge, žaidimais, pasakomis, teatru, akustiniais koncertais, vakariniais žygiais.


// KADA? //
Lapkričio 26-30 d. (nuo pirmadienio iki sekmadienio)

// KUR? //
Gerų renginių erdvė „Auksinė giria“ 
www.auksinegiria.lt


 // VAIKAI //

Vaikais kaip visada rūpinsimės ir mylėsime :)


// KAIP ĮPRASTA //
Vegetariškas ir skanus maistas
Rytinės mankštos, joga, meditacijos
Išskirtinė savanorių komanda
Linksmi iššūkiai
Žygiai
Gamta
...Pažintys!!!


// KAINA //

TIKROS ATOSTOGOS - 294 €
ATSINAUJINK savaitgalis  - 115 €
AKTYVUOKIS (2 dienos su 1 nakvyne nuo pirmadienio iki penktadienio bet kurią pasirinktą dieną) - 90 €
ĮKVĖPK (1 diena be nakvynės nuo pirmadienio iki penktadienio bet kurią pasirinktą dieną) - 42 €

Vaikams - 50 proc. pigiau. 
(Mažyliams iki 2 m. - nemokamai)
 
Į kainą įskaičiuota: nakvynė (jei pasirinkote), maistas (pusryčiai, pietūs, vakarienė) ir visa festivalio programa (išskyrus asmenines konsultacijas, procedūras, arbatonės saldumynus). 

BILIETAI BRANGS!

 

// NAKVYNĖ //

Gyvensime šildomuose keturviečiuose, šešiaviečiuose nameliuose arba Panamoje (pastatas su pirtimi) su WC ir dušu.
Įsigydami bilietą, pastabų skiltyje įrašykite nakvynės detales (su kuo pageidaujate gyventi, keliese būsite ir pan.)

 

VIETŲ KIEKIS RIBOTAS!

 

Prisiminimams: 

Kaip mes atrodėme vasarą?

 

Ramybė ir meditacija Auksinėje girioje: 

Gyvenimą keičiantis nuotykis:

 

Gyvenimą keičiantis nuotykis: 


GONEPLAN organizatoriui

Tegul Tavo renginiai kalba už Tave! Platink bilietus NEMOKAMAI su GONEPLAN jau dabar!

Registruokis čia!