Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su GONEPLAN slapukų politika.Privatumo politika padės aiškiau suprasti. SUPRATAU!

Tarptautinis Išmanių moterų Forumas 2018

Vieta ir laikas

04
Gegužė
2018

ibis Styles Klaipėda Aurora
Nemuno g. 51, Klaipėda
Pabaiga: 2018-05-04 17:00

  10:00
29.00 €

Jau trečią kartą Klaipėdoje organizuojamas Išmanių moterų forumas! Renginys nuolat plečia savo ribas - todėl šiais metais tapome Tarptautiniu forumu! Subūrėme tarptautinių lektorių, stiprių koučerių ir verslo srities profesionalų (-ių) komandą!

Renginys subalansuotas specialiai moterims, turinčioms verslą ar planuojančioms jį kurti. Forumas kasmet pritraukia daugiau nei 150 renginio dalyvių, būrį rėmėjų ir partnerių. Didžiulę patirtį turintys lektoriai ir sėkmingi verslo atstovai pasidalins verslumo paslaptimis ir praktiniais patarimais rinkodaroje, pardavimuose, komunikacijoje ir pristatys išmanius sprendimus verslui. Kontaktų mugėje bus galima užmegzti vertingų kontaktų su potencialiais verslo partneriais ir klientais.

Augame mes - auga ir Išmanių moterų forumas. O tai reiškia - dvigubai daugiau renginio dalyvių nei pernai, dar stipresnė renginio programa, dvigubai daugiau verslo kontaktų ir naudingų partnerysčių.

KADA? 2018 m. gegužės 4 d. 10 val. (Trukmė iki 17 val.).
KUR? Ibis Styles Klaipeda Aurora

Atnaujinamą renginio programą rasite asociacijos FB paskyroje: https://www.facebook.com/events/395183034262281/

Kaip tapti Išmanių moterų asociacijos "Idėjų pakrantė" nare. Daugiau informacijos galite rasti čia:

http://idejupakrante.lt/tapk-nare/

Bilietai negrąžinami.

PASTABA: Jei iškilo nesklandumų įsigyjant bilietą, prašome kreiptis telefonu 8 616 50438 (Deimantė), rašykite: info@idejupakrante.lt arba FB žinute: Ideju pakrante, Kristina Martinkutė arba Deimantė Makarevičiūtė.

---

Organizatorius: Išmanių moterų asociacija "Idėjų pakrantė"
www.idejupakrante.lt, el. p.: info@idejupakrante.lt.

GONEPLAN organizatoriui

Tegul Tavo renginiai kalba už Tave! Platink bilietus NEMOKAMAI su GONEPLAN jau dabar!

Registruokis čia!